امنیت فرزندان در اینترنت را چگونه تامین کنیم؟

[تعداد: 6    میانگین: 4.2/5] ضرورت حفظ امنیت فرزندان در فضای مجازی با توجه به اعتیاد نوجوانان امروزی

[تعداد: 6    میانگین: 4.2/5]

ضرورت حفظ امنیت فرزندان در فضای مجازی

با توجه به اعتیاد نوجوانان امروزی به اینترنت و شبکه های اجتماعی و گوشی های هوشمند، مانیتورینگ و حفظ امنیت فرزندان در فضای مجازی برای والدین امری دشوار و پیچیده شده است. امروزه فرزندان ما در هر سنی، حتی سنین بسیار کم و در دوران کودکی با اینترنت و شبکه های اجتماعی مواجه و آشنا می شوند درحالی که حتی نمی توانند به درستی افراد خوب را از افراد خطرناک و مضر تشخیص بدهند. اگر فرزند شما، مانند خیلی از بچه های باهوش وابسته به تکنولوژی، به گوشی موبایل هوشمند خود و یا تبلت خودش وابسته شده و حاضر به جدایی از آن نیست، این بهترین زمان برای شماست تا مانیتورینگ و کنترل گوشی یا تبلت فرزند خود را آغاز کنید، چراکه مانند بسیاری از کودکان باهوش وابسته به تکنولوژی امروزی، فرزند شما نیز در مواجه با افراد خطرناک و خطرات آنلاین و یا مطالب مضر موجود در اینترنت قرار خواهد گرفت. در گذشته نه چندان دور همه تصور میکردیم که کنترل ارتباطات اینترنتی و فعالیت های مجازی کودکان در بستر اینترنت و با گوشی های تلفن همراه بر والدین پوشیده هست و عملا راهی برای کنترل این فعالیت ها و کنترل فرزندان نیست، اما این کار با نظارت والدین شدنی است !

کنترل فعالیت های مجازی فرزندان در اینترنت

با برنامه ردیابی و کنترل گوشی فرزندان، اکنون شما قادر خواهید بود تا امنیت فرزندان خود را تامین کنید و محیط پرمخاطره اینترنت را برای آنها تبدیل به محیطی امن و ایمن کنید. این کار شدنی است به واسطه نصب برنامه ردیابی موبایل نظارت والدین شما قادرید تا موقعیت مکانی لحظه ای کودکان خود را روی نقشه ببینید، پیامک های رد و بدل شده آنها را ردیابی کنید، روی برنامه های نصب شده روی گوشی فرزند خود کنترل داشته باشید، پیام های رد و بدل شده روی شبکه های اجتماعی آنها را کنترل کنید، مکالمات تلفنی آنها را کنترل و ردیابی کنید و…. تمامی این اطلاعات روی پنل کاربری نظارت والدین و داشبورد آن قابل مشاهده هست که شما می توانید با اکانت اختصاصی خودتان وارد پنل خود شده و آنجا کلیه اطلاعات ارسال شده از گوشی فرزند خود را مشاهده کنید. اکنون شما متوجه خواهید شد که فرزند شما چه اعمالی را در اینترنت انچام داده یا چه فعالیت هایی روی شبکه های اجتماعی داشته و… .

حفظ امنیت فرزندان در برابر خطرات و تهدید های آنلاین

با برنامه کنترل والدین نظارت والدین، والدین به سادگی می توانند روی فعالیت های مجازی و اینترنتی فرزند خود کنترل و مدیریت داشته باشند. تمامی اطلاعات ارسال شده به پنل شما درواقع پنجره ای روی زندگی مجازی کودک شماست. با برنامه کنترل موبایل اندرویدی نظارت والدین شما متوجه می شوید فرزند شما با چه کسی در ارتباط بوده، یا چه سایت های را روی گوشی خود و به چه منظور مشاهده کرده است، چه پیام هایی و با چه کسانی رد و بدل کرده است، چه فایل هایی را از اینترنت دانلود کرده است. اگر شما فکر می کنید فرزند شما درگیر مسائل خطرناکی در فضای مجازی شده و امنیت او ممکن است مورد تهدید باشد و یا اینکه توسط شخصی مورد آزار قرار می گیرد، شما می توانید آنها را متوقف کنید و هرچه زودتر از وخیم شدن اوضاع جلوگیری کنید و فرزند خود از خطرات آنلاین محافظت کنید. نکته قابل توجه این هست که شما تنها با داشتن یک اکانت نظارت والدین قادر خواهید بود تا چندین دستگاه را به تفکیک در پنل کاربری خود مدیریت کنید، به طور مثال اگر والدین بیش از یک فرزند داشته باشند این قابلیت برنامه به آنها کمک خواهد کرد تا روی گوشی تمامی فرزندان خود کنترل و مدیریت داشته باشند.

مرحله اول : دریافت برنامه

برنامه اندرویدی ردیابی موبایل نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

مرحله دوم : ثبت نام

برنامه ردیاب گوشی نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبتنام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

2 نظر برای “امنیت فرزندان در اینترنت را چگونه تامین کنیم؟

ثبت دیدگاه