ردیابی موبایل اندرویدی

نصب و فعال سازی نرم افزار ردیابی موبایل اندرویدی

[تعداد: 52    میانگین: 2.3/5] این پست جهت نصب و راه اندازی سامانه ردیابی موبایل اندرویدی نظارتی والدین (سنو)

[تعداد: 52    میانگین: 2.3/5]

این پست جهت نصب و راه اندازی سامانه ردیابی موبایل اندرویدی نظارتی والدین (سنو) برای آموزش شما تدوین شده است. این مسئله از این جهت حیاتی هست که برخی از کاربران هنگام نصب و راه اندازی با مشکل مواجه می‌شوند. برخی از مشکلات رایج به علت نصب و راه اندازی اشتباه هست.

اگر برای اولین بار جهت نصب این‌گونه برنامه‌ها اقدام می‌کنید، پیشنهاد می‌شود زمانی را جهت یادگیری نصب و راه اندازی اختصاص دهید. تعدادی از کاربران عجولانه به نصب اقدام می‌کنند و اشتباه‌های ساده مرتکب می‌شوند. نصب و پیکربندی برنامه در چند دقیقه ممکن است اما برای اولین بار نباید چنین انتظاری را داشته باشید.

راه‌اندازی سامانه ردیابی موبایل اندرویدی نظارت والدین

نگران نباشید چرا که فرایند برای هرکسی جهت نصب موفقیت آمیز ساده است. شما واقعاً نیازی به متخصص بودن در این زمینه ندارید. اگرچه نصب برنامه‌ها معمولا تفاوت های جزئی دارند اما از اصول پایه‌ای یکسان پیروی می‌کنند. به شما مختصر و مفید خواهم گفت که سامانه چگونه کار می‌کند اما نیازمند این مسئله است که شما دستورالعمل‌هایی را که در ادامه بیان شده است، دنبال کنید.

پیش‌نیازها

پیش از هر چیز، شما باید از سازگاری برنامه با گوشی موردنظر اطمینان حاصل کنید. برای استفاده، گوشی موردنظر باید مبتنی بر پلتفرم اندروید (نسخه ۴ به بالا) باشد. در صورتی که گوشی موردنظر، مبتنی بر پلتفرم IOS باشد قابل بکارگیری نیست.

سامانه ردیابی موبایل اندرویدی نظارتی والدین دارای راهنمای جامع است لذا آشنا شدن با فرایند نصب را آسان‌تر می‌کند. سامانه هم‌چنین دارای نصب راحت است که شما را راهنمایی می‌کند فرایند نصب را پشت سر بگذارید. مطئمن شوید به اینترنت و ایمیل‌تان دسترسی دارید. لطفا زمان در نظر بگیرید و به جزئیات دقت کنید چون آن‌ها مهم هستند.

نصب نرم افزار ردیابی موبایل اندرویدی

ابتدا جهت خرید و دانلود برنامه به لینک زیر مراجعه کنید:

download-app

هنگام خرید از ایمیل معتبر استفاده کنید.این ایمیل جهت ثبت پنل کاربری استفاده خواهد شد که بعداً جهت مشاهده پنل کاربری استفاده خواهید کرد. پس از خرید، لینک فایل نصب و همچنین راهنمای نصب و فعال‌سازی نمایش داده خواهد شد. هم‌چنین موارد مذکور به ایمیل شما ارسال خواهد شد. دستورالعمل‌ها را بادقت دنبال کنید. مراحل پیچیده نیستند ولی باید گام به گام دنبال کنید. تنظیمات را پیکربندی کنید. تنظیمات پیکربندی مثل دوره گزارش‌‌دهی از طریق پنل کاربری قابل انجام است. برخی از تنظیمات نیز طی نصب برنامه توسط شما انجام و تأیید می‌شود.

برنامه هم‌اکنون نصب شده است و آماده‌ ردگیری اطلاعات است. اطلاعات‌ از طریق اینترنت به سرور‌های سامانه ارسال خواهد شد و شما از طریق پنل کاربری به آن دسترسی خواهید داشت. هم‌اکنون می‌توانید همه‌چیز را امتحان کنید. تعدادی پیامک به گوشی مورد نظر ارسال کنید یا بر روی دستگاه هدف به جست و جو در اینترنت بپردازید سپس بررسی کنید اطلاعات به درستی قابل ردگیری است یا نه.

استفاده از پنل کاربری سامانه ردیابی موبایل اندرویدی

جهت استفاده از پنل کاربری به از لینک زیر استفاده کنید:

enter-app

در پنل کاربری می‌توانید از امکانات زیر بهره‌مند شوید:

پنل کاربری مرکز دسترسی اطلاعات است که شما می‌توانید تقریباً همه‌چیز را بدون دسترسی به دستگاه هدف کنترل کنید. جزئیات اکانت شما از طریق پنل کاربری نیز در دسترس است. هم‌چنین می‌توانید مشکلات را، از طریق پنل کاربری گزارش کنید.

شماره پشتبانی روی تلگرام :

۰۹۲۱۰۶۸۴۲۷۱

ایمیل:

spyhide.ir@gmail.com

ثبت دیدگاه