نرم افزار کنترل والدین

نرم افزار کنترل والدین، راهی برای کنترل فرزندان در فضای اینترنت

[تعداد: 35    میانگین: 2.3/5] چرا باید از نرم افزار کنترل والدین استفاده کرد ؟ در دورانی زندگی

[تعداد: 35    میانگین: 2.3/5]

چرا باید از نرم افزار کنترل والدین استفاده کرد ؟

در دورانی زندگی میکنیم که تکنولوژی با سرعت در حال تاختن است و یا باید پا به پای آن بدویم و اسیر آن شویم یا به کل قید آن را بزنیم. اما افراط و تفریط هیچگاه راه درستی برای حل کردن یک مسئله نیست. گاهی اوقات وظیفه مراقبت و کنترل دیگران و به خصوص عزیزانمان بر عهده ماست و اینجاست که برقرار کردن تعادل در کنار کنترل و مدیریت صحیح نتیجه بخش خواهد بود زیرا در غیر این صورت هر عمل نا صحیحی کاملا نتیجه عکس خواهد داد. از اتفاقات نا خوشایند دوران ما این است که ابزار های دیجیتال دنیای کودکان ما را تغییر داده اند و دست هر کودکی یک موبایل یا تبلت مشاهده می شود، متأسفانه. بسیاری از ما دیده ایم که والدین برای ساکت و آرام نگاه داشتن کودکان خود چنین ابزاری را در اختیار آنها قرار می دهند و از آن بدتر کودکان خود را رها می کنند تا بیشتر وقت خود را با چنین چیز هایی بگذرانند، از طرفی همیشه هم نمیتوان آنها را از تکنولوژی محروم کرد پس بهتر است حداقل آنها را در دنیای بیکران مجازی تنها نگذاریم. استفاده بسیار زیاد از تبلت و گوشی می‌تواند عارضه های بسیار مضری به دنبال داشته باشد. به همین دلیل شاید شما نیز به فکر افتاده باشید که راه حلی برای این مشکل بیابید تا بتوانید توسط آن بر نحوه استفاده کودکان خود را از تبلت و گوشی مدیریت داشته باشید.

ضرورت کنترل فرزندان در فضای مجازی

وقتی فرزند شما از شما گوشی تلفن همراه و یا تبلت درخواست میکند، تقریبا غیرممکن هست که شما در مقابل درخواست او مقاومت کنید و نه بگویید! درواقع این بهترین راه برای کنترل فرزندان و در عین حال دادن حس استقلال به کودکان شماست. نگرانی های والدین برای فرزندان خود کاملا قابل درک است، نگرانی هایی از جمله قلدری های اینترنتی ( cyber bullying )، کلاه برداری ها و سرقت های اینترنتی، اعتیاد به موبایل و… خطراتی هستند که همواره در فضای مجازی وجود دارند و کودکان شما را تهدید میکنند که باعث می شود هر پدر مادری را به فکر فروو ببرد و آنها به این نکته فکر کنند که چگونه می توانند بین دسترسی آنلاین و امنیت در فضای مجازی تعادل ایجاد کنند. شما قادر خواهید بود تا به این نگرانی و اضطراب خود خاتمه بدهید، به این منظور کافیست تا نرم افزار کنترل والدین نظارت والدین را دریافت کرده و مراحل نصب و فعال سازی را به درستی طی کنید. با نصب نرم افزار کنترل والدین نظارت والدین دیگر مجبور نخواهید بود تا به حدس و گمان و احتمالات متوسل شوید و فقط حدس بزنید که فرزندان شما مشغول چه کاری در فضای مجازی هستند و یا با چه کسی قرار ملاقات دارند، بلکه شما با اطمینان کامل خواهید توانست تا بر فعالیت مجازی فرزندان خود مدیریت داشته باشید، نرم افزار کنترل والدین نظارت والدین علاوه بر مانیتورینگ دستگاه اندرویدی فرزند شما امکاناتی نظیر ردیابی تماس ها، ردیابی پیام های کوتاه ، ردیابی اطلاعات برنامه های نصب شده و وبسایت های بازدید شده و همچنین موقعیت مکانی لحظه به لحظه را به طور دائمی و متناوب به سرور های خود آپلود می کند و والدین می توانند این اطلاعات را هر زمانی که بخواهند بر روی پنل کاربری مشاهده کنند.

مرحله اول : دانلود نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین

برنامه اندرویدی ردیابی موبایل نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دانلود کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

مرحله دوم : ثبت نام و فعال سازی اکانت

نرم افزار موبایل یاب نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبت نام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل کاربری

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

 • ۱۲

  مراقبت از فرزندان

  کاربرد های برنامهبرنامه ردیابی گوشی نظارت والدین برای والدینی که قصد دارند فرزند خود را کنترل کنند و نگران...
 • ۱۳

  حضور در کنار سالمندان

  کاربرد های برنامهیکی از دغدغه های همیشگی فرزندان نسبت به والدین سالمند خود، حضور همیشگی در کنار آنهاست...
 • employee-mobile-monitoring

  کنترل کارمندان

  کاربرد های برنامهتنها راه برای ارزیابی وفاداری کارکنان شرکت خود، نظارت بر تلفن های همراه کاری آنهاست. کارکنان...

1 نظر برای “نرم افزار کنترل والدین، راهی برای کنترل فرزندان در فضای اینترنت

ثبت دیدگاه