نرم افزار ردیابی گوشی چگونه کار میکند ؟

[تعداد: 30    میانگین: 2.1/5] نرم افزار ردیابی گوشی چگونه کار می‌کند؟ در این بلاگ تشریح می‌شود که

[تعداد: 30    میانگین: 2.1/5]

نرم افزار ردیابی گوشی چگونه کار می‌کند؟

در این بلاگ تشریح می‌شود که چگونه نرم افزار ردیابی گوشی نظارتی والدین (سنو) کار می‌کند. مهم است که بدانیم در پشت صحنه چه فرآیندهایی انجام می‌شود. این مسئله از این جهت اهمیت دارد که شما به خوبی با روال کارکرد این نوع برنامه ها آشنا میشوید و احتمالا ابهامات و سوالاتی که در این زمینه برایتان پیش می آید برطرف میشود. این تشریح به صورت تخصصی نیست بلکه فقط یک نگاه کلی و عمومی به انجام فرایند است.

نگاه کلی به نرم افزار ردیابی گوشی و کارکرد آن

شما با انتخاب درست یک نرم افزار ردیابی موبایل می توانید دستگاه‌ فرزند خود و یا کارمندان خود و… را کنترل و مانیتور کنید. ابتدا نسبت به دریافت برنامه از طریق وب سایت برنامه اقدام کنید. پس از نصب و فعالسازی نرم افزار ردیابی بر روی گوشی مورد نظر، هر گونه فعالیتی که بر روی گوشی مورد نظر شما رخ دهد توسط برنامه ثبت خواهد شد. اطلاعات ارسالی بر اساس تنظیمات انجام شده بر روی پنل کاربری انجام خواهد شد. شما می‌توانید امکانات سامانه را در قسمت ویژگی های برنامه ردیابی گوشی مشاهده کنید. تمامی اطلاعات جمع آوری شده به سرورهای نرم افزار ردیابی گوشی نظارت والدین از طریق بستر اینترنت منتقل خواهند شد. تمامی اطلاعات از طریق پنل کاربری اختصاصی آنلاین در اختیار کاربر خواهد بود و پس از دریافت برنامه و ثبت اولین دستگاه (با ایمیل ثبت شده هنگام خرید) امکان دسترسی به پنل کاربری اختصاصی فراهم خواهد شد. هم اکنون کاربر می‌تواند اطلاعات جمع‌آوری شده توسط برنامه را مشاهده کند. پنل کاربری به صورت اختصاصی بوده است و هیچ کاربری به اطلاعات سایرین دسترسی نخواهد داشت. دسترسی به پنل کاربری اختصاصی از طریق هر مرورگری و هر دستگاهی که دسترسی به اینترنت دارد در تمام نقاط دنیا میسر است.

 مرحله اول : دانلود نرم افزار ردیابی گوشی

نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دانلود کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید.

 مرحله دوم : ثبت نام و فعال سازی اکانت

نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبت نام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

 مرحله سوم : ورود به پنل کاربری برنامه

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی موبایل را داخل پنل کاربری مشاهده کنید.

پنل کاربری اختصاصی

پنل کاربری اختصاصی بخش مهمی از سامانه است که شما می‌توانید اطلاعات را در آنجا رویت کنید و تنظیمات پنل کاربری را پیکربندی کنید. پس از نصب نرم افزار ردیابی موبایل بر روی دستگاه مورد نظر همه چیز از طریق پنل کاربری اختصاصی قابل مدیریت است و نیاز دوباره به دسترسی به موبایل مورد نظر نیست. شما میتوانید از امکانات منحصر به فردی که از طریق پنل کاربری اختصاصی قابل دسترس است استفاده کنید:

تمام اطلاعات فوق به صورت چکیده و کلی بیان شده است همان طور که می‌دانید تکنولوژی استفاده شده در پشت پرده به مراتب پیچیده‌تر است. جهت کارکرد درست سامانه، دو موضوع سازگاری برنامه با دستگاه هدف و دسترسی اینترنت حائز اهمیت است.

mobile-tracker-app

سازگاری

اگر سیستم عامل دستگاه موردنظر پشتیبانی نشود برنامه کار نخواهد کرد. جهت کارکرد درست برنامه لازم است نسخه اندروید ۴ به بالا روی گوشی مورد نظر نصب باشد.

دسترسی به اینترنت

جهت کارکرد درست و بی‌نقص برنامه یک اتصال اینترنت خوب و پایدار بسیار مهم است. اگر دستگاه هدف به اینترنت دسترسی نداشته باشد هیچ اطلاعاتی به پنل کاربری اختصاصی منتقل نخواهد شد. اگر شما به اینترنت دسترسی نداشته باشید امکان دسترسی به پنل کاربری اختصاصی محیا نخواهد شد. مد نظر داشته باشید گاهی اوقات ترافیک شبکه باعث تاخیر در مشاهده اطلاعات می‌شود. اگر شما در کار با سامانه به مشکل برخورد کردید علت آن را باید در سه موضوع نصب و تنظیم نادرست برنامه، عدم سازگاری دستگاه با برنامه و اینترنت بی‌کیفیت جست‌وجو کرد. به هر حال اگر با مشکلی برخورد کردید می‌توانید با تیم پشتیبانی برنامه از طریق روش‌های زیر در تماس باشید. تیم پشتیبانی در اولین فرصت به مشکل شما رسیدگی و حل خواهند کرد.

شماره پشتبانی روی تلگرام :

۰۹۲۱۰۶۸۴۲۷۱

ایمیل:

spyhide.ir@gmail.com

ثبت دیدگاه