کنترل گوشی فرزندان

چگونه کنترل کاملی روی گوشی فرزندان خود داشته باشیم؟

[تعداد: 171    میانگین: 2.5/5] در این بلاگ قصد داریم تا در مورد مفید یا مضر بودن گوشی

[تعداد: 171    میانگین: 2.5/5]

در این بلاگ قصد داریم تا در مورد مفید یا مضر بودن گوشی و فضای مجازی برای کودکان مطالبی ذکر کنیم و به معرفی برنامه کنترل گوشی فرزندان برای والدین بپردازیم تا به کمک آن بتوانید فرزند خود را کنترل و ردیابی کنند .

ضرورت کنترل گوشی فرزندان توسط والدین

اکثر خانواده هایی که فرزندانشان از موبایل اندرویدی استفاده می کنند دارای نگرانی های زیادی در این رابطه هستند، که فرزندانشان در اینترنت و در شبکه های اجتماعی چه کارهایی انجام می دهند و از چه وب سایت هایی دیدن می کنند، چه مطالبی را مورد مطالعه قرار می دهند. اینترنت و شبکه های اجتماعی همان طور که می تواند بسیار مفید باشد به همان اندازه نیز دارای زیان است و اگر به صورت کامل برای استفاده فرزندان کنترل نشود ممکن است زیان های جبران ناپذیری از تاثیرات گوشی های اندرویدی و فضای مجازی به فرزندان وارد شود.

به همین منظور نرم افزارهایی با هدف کنترل والدین بر گوشی اندرویدی فرزندان طراحی شده است که تا حدود زیادی مشکلات را برطرف کرده است. نام یکی از این نرم افزارهای کنترل گوشی فرزندان، برنامه نظارت والدین می باشد. به کمک این برنامه والدین می توانند تا فعالیت هایی که فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده روی گوشی اندرویدی خود انجام می دهند را کنترل کنند و موقعیت مکانی آنها را ردیابی لحظه لحظه کنند.

سامانه ردیابی موبایل نظارت والدین به پدران و مادران نوید یک کنترل کام بر روی تلفن همراه فرزندان خود با ورود به پنل کاربری برنامه و نصب برنامه ردیابی موبایل نظارت والدین روی گوشی اندرویدی را می دهد. سیستم جامع ردیاب نظارت والدین که بر روی تمامی گوشی های اندرویدی با نسخه اندروید بالاتر از ۲٫۴ کار می‌کند، والدین را از نگرانیهای مربوط به پیامک های نامربوط با دوستان ناباب و یا تماس های احتمالی با افراد خطرناک و کاربردهای مضر تلفن همراه در مدرسه رها می‌کند. برنامه ردیاب موبایل نظارت والدین، قدرت را در دستان والدین قرار می‌دهد.

تاکنون هرگونه اعمال محدودیت بر روی کاربرد تلفنهای همراه فرزندان باید با استفاده از گزینه‌های کنترل والدینی که بر روی خود دستگاه های اندرویدی با برندهای مختلف بود انجام می‌شد. انجام این تنظیمات گاهی اوقات وقت‌گیر و سخت بوده و بسیاری از والدین حتی از وجود این گزینه‌ها نیز بی‌اطلاعند. اکنون والدین می‌توانند با طی کردن مراحل ساده نصب و فعالسازی نرم افزار کنترل گوشی نظارت والدین در سامانه کنترل گوشی نظارت والدین عضو شده و با استفاده از یک صفحه اینترنتی یا همان پنل کاربری نظارت والدین با قابلیت دسترسی اختصاصی تنها از طریق والدین و با اکانت اختصاص یافته به خود به کنترل گوشی فرزندان و اعمال محدودیتهایی برای کاربری تلفن همراه توسط فرزندانشان بپردازند.

Divider
نرم افزار کنترل گوشی فرزندان

نرم افزار کنترل گوشی فرزندان نظارت والدین جامعترین راه حل برای مانیتورینگ فرزندان شماست، به محض نصب برنامه کاملا مخفی شده و شروع به ارسال اطلاعات میکند. والدین می توانند از هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشند به پنل کاربری برنامه ردیاب نظارت والدین مراجعه کنند و با یوزر و پسوورد خودشان به پنل کاربری برنامه ردیابی نظارت والدین وارد شده و اطلاعات گوشی ردیابی شده را ببینند. نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین می تواند در جهت کمک به والدین برای نظارت بر فرزندان و کنترل موبایل اندرویدی از راه دور مورد استفاده قرار بگیرد، برنامه ردیاب نظارت والدین بر خلاف بسیاری از برنامه های ردیابی موبایل که فقط امکان ردیابی مکان گوشی به کمک GPS را دارند امکانات بسیار بیشتری همراه با پنل کاربری قدرتمند تحت وب دارد که از مزایای استفاده از این برنامه هست.

ردیابی موقعیت مکانی فرزندان
کنترل از راه دور فرزندان

ثبت دیدگاه