مانیتورینگ کارمندان

چرا نیاز به مانیتورینگ کارمندان خود دارید ؟

[تعداد: 3    میانگین: 5/5] مانیتورینگ کارمندان شرکت توسط کارفرمایان و مدیران شرکت ها مدیریت و گرداندن یک

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

مانیتورینگ کارمندان شرکت توسط کارفرمایان و مدیران شرکت ها

مدیریت و گرداندن یک شرکت مسئولیت های بسیاری دارد مخصوصا اگر شما تعداد زیادی کارمند داشته باشید که حقوق ماهانه از شما می گیرند. نه تنها شما مسئولیت کسب و کار خود را دارید بلکه مسئولیت کارمندان تحت نظر خود نیز به نوعی بر عهده شماست و این مشغولیت ذهنی همواره با شما همرا خواهد بود. دو اصل بسیار مهم در اداره هر شرکت مطرح هست، کیفیت انجام کار و وفاداری کارمندان به انجام وظایف محول شده خود، اینجاست که اطمینان مدیران شرکت به وفادار ماندن کارمندان شرکت خود مساله ای مهم و قابل چالش خواهد بود.

وفاداری کارمندان، نکته کلیدی در موفقیت کاری یک شرکت

همانطور که کیفیت کاری کارمندان یک عامل مهم در جهت موفقیت یک شرکت محسوب می شود، وفاداری کاری یا عدم وفاداری آنها نیز می تواند به همان اندازه موجب موفقیت و یا ورشکستگی یک شرکت شود. طبق روال هر روزه شرکت ها، مدیران بلند پایه شرکت اطلاعات مهم و اساسی را همواره با کارمندان خود مطرح می کنند تا با هم فکری سایر اعضای شرکت، مجموعه کسب و کار آنها به سود دهی بیشتری برسد، در این بین قطعا نکاتی مطرح می شود که برگ برنده شرکت در رقابت با سایر شرکت های رقیبشان هست. آیا شما می توانید تصور کنید که چه فاجعه ای رخ خواهد داد اگر اطلاعات محرمانه شما توسط برخی کارمندان به شرکت های رقیب لو داده شود ؟! قطعا این امر تهدید جدی برای روند رو به رشد یک شرکت محسوب می شود و زیان های زیادی را متوجه شرکت می کند. در حالت ایده آل این اتفاق نباید بیفتد و کارمندان بایستی به شرکت و مدیر آن وفادار بمانند اما همیشه ایده آل ها رخ نمی دهند.

در اینجاست که مانیتورینگ کارمندان تبدیل به امری مهم شده و شما نیاز دارید تا آن ها را تحت نظر و کنترل داشته باشید. در دنیای مدرن امروزی که اطلاعات در بستر اینترنت و از طریق گدجت های هوشمند تبادل و به اشتراک گذاشته می شوند، قاعدتا کنترل فولدرهای روی میز و یا اسناد کاغذی نمی تواند راه درستی برای مانیتورینگ کارمندان باشد، بلکه مدیران بایستی گوشی همراه کاری کارمندان و یا سایر ابزار هوشمند اندرویدی آنها را ردیابی و کنترل کنند. پس چه کاری باید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید اطلاعات محرمانه شرکت شما در بین کارمندانتان محفوظ می ماند؟ کافی است تا برنامه ردیابی و مانیتورینگ گوشی نظارت والدین را روی گوشی و یا تبلت کارمندان خود نصب و فعال کنید.

نرم افزار ردیابی نظارت والدین، ردیاب اطلاعات دنیای مجازی

به محض نصب برنامه ردیابی گوشی نظارت والدین شما می توانید به حقیقت آن چیزی که در دستگاه های اندرویدی کارمندان خود هست پی ببرید، کافیست تا با اکانت اختصاصی خود به پنل کاربری برنامه مراجعه کرده و اطلاعات ردیابی شده را ببینید. در اینجا شما می توانید به طور کامل روی دستگاه اندرویدی کارمند خود کنترل و نظارت داشته باشید. اگر شما هم یکی از مدیران شرکت های هستید و دغدغه هایی که مطرح شد را دارید، فرصت را از دست ندهید و مراحل نصب و فعال سازی برنامه را انجام دهید.

مرحله اول : دانلود برنامه ردیابی موبایل نظارت والدین

برنامه اندرویدی مکان یابی نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

مرحله دوم : ثبت نام

برنامه ردیاب گوشی نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبتنام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

4 نظر برای “چرا نیاز به مانیتورینگ کارمندان خود دارید ؟

    1. نویسنده:
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه