نظارت بر کارمندان

قدرت کارمندان خود را دست کم نگیرید !

[تعداد: 4    میانگین: 3/5] در این بلاگ قصد داریم تا به بیان مسائل و مشکلاتی که در

[تعداد: 4    میانگین: 3/5]

در این بلاگ قصد داریم تا به بیان مسائل و مشکلاتی که در شرکت ها و بین کارمندان و مدیران شرکت رخ میدهد بپردازیم که در نتیجه به این موضوع خواهیم رسید که نباید قدرت کارمندان در شرکت را دست کم گرفت و به اهمیت نظارت بر کارمندان خواهیم رسید. قبل از اینکه در مورد روش های کاربردی در این زمینه بحث کنیم، اجازه بدهید تا قبل از آن کمی در مورد اینکه قدرت کارکنان یک شرکت چه هست و چرا باید مدیران این قدرت را مدیریت کنند، مطالبی بیان کنیم. طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده میتوان گفت که اکثر کارمندان یک شرکت صداقت کامل در رفتار و گفتار خود ندارند. این تحقیقات حقایقی درباره کارمندان بازگو می کند که باعث می شوند مدیران شرکت توجه بیشتر و نظارت بیشتری بر فعالیت های کارمندان خود داشته باشند.

اهمیت نظارت بر کارمندان به عنوان مدیر مسئول

گرچه کارکنان و کارمندان شما سرمایه های اصلی شما هستند، افرادی که شما به آنها افتخار میکنید و اعتماد میکنید، اما گاهی خلاف این موضوع رخ می دهد و وضعیت کاملا متفاوت می شود، کارمندان بسیاری بوده اند که اعتراف کردند که اطلاعات محرمانه و حیاتی شرکت را در اختیار رقبای شرکت خود قرار داده اند. در این تحقیق حدودا ۳۰ درصد از ۸۰۰ کارمند مورد تحقیق اعتراف کرده اند که اطلاعات محرمانه شرکت خود را لو داده اند، اطلاعاتی نظیر جزئیات پرداختی های شرکت، تراکنش های مالی مربوط به شرکت، برنامه ریزی های داخلی شرکت و… . اگر یک شرکت ۱۰۰۰ کارمند داشته باشد و هر کدام از آنها تنها یک ساعت کاری غیر از وظایف محوله به خود انجام دهند، می توان تخمین زد که شرکت با ضرری حدودا ۳۵ میلیون دلاری روبه رو خواهد شد.

مدیران و روسای شرکت در تلاشند تا این چنین وضعیتی را مدیریت کنند و بر مشکلاتی از این قبیل فائق آیند تا فضای حاکم بر شرکت و بهره وری کارمندان خود را بهبود بخشند. تعدادی راه حل وجود دارند، استفاده از برنامه ردیابی و مانیتورینگ موبایل در این شرایط بهترین روش هست. اما مسئله مهم انتخاب برنامه قابل اطمینان هست که به شما جزئیات کامل و دقیق، گزارشی سریع و بهینه سازی شده و کاربردی را ارائه دهد. نرم افزار مانیتورینگ موبایل اسپای هاید یک انتخاب خوب و هوشمندانه برای مدیران و روسای شرکتها است که میخواهد کنترل و نظارت کاملی بر فعالیت های جاری در شرکت خود داشته باشند. در ادامه مواردی مطرح می شود که شما متوجه خواهید شد که چرا این برنامه بهترین انتخاب برای مدیریت کارمندان شرکت شماست و چگونه می تواند به طور تمام و کمال تمام اعمال را زیر نظر داشته باشید و نظارت کنید.

سامانه مانیتورینگ و ردیابی نظارت والدین چطور به مدیران کمک می کند ؟

برنامه ردیابی موبایل نظارت والدین ویژگی های بسیاری دارد که استفاده از آن برای افراد زیادی مفید و کاربردی خواهد بود، اما برخی از این ویژگی ها به طور معمول برای مدیریت محل کار به کار می روند و مدیران از این نرم افزار به وفور استفاده می کنند. برخی از قابلیت های مهم این برنامه عبارت اند از : کنترل پیامک های گوشی و تماس های دریافت شده یا گرفته شده، ردیابی و کنترل ایمیل ها، ردیابی مکان گوشی، مشاهده وب سایت های بازدید شده توسط کارمندان و کنترل پیام های رد و بدل شده در شبکه های اجتماعی کارکنان شرکت، جزئیات بیشتر این ویژگی ها در ادامه شرح داده خواهد شد.

مانیتورینگ تاریخچه مرورگر موبایل

با نرم افزار ردیابی و مانیتورینگ نظارت والدین، مدیران می توانند تاریخچه مرورگر موبایل کارمندان خود را کنترل و مانیتور کنند. این تاریخچه شامل این می شود که به طور مثال کارمندان آنها روی مرورگر خود چه موردی را جستجو کرده اند، از چه واژه ای جهت یافتن نتایج مورد انتظار خود استفاده کرده اند، آیا از اپلیکیشن و وب سایت متفاوتی جهت ورود به سامانه کارمندی خود استفاده کرده اند، مدیر شرکت همچنین می تواند کلیه ایمیل های دریافتی و ارسالی کارمندان خود را بررسی کند و اگر موردی مشکوک و مخاطره آمیز را مشاهده کرد به سرعت اقدامات لازم را انجام دهد. استفاده از این قابلیت ها به سادگی امکان پذیر است و شما می توانید به سادگی مراحل نصب و فعال سازی برنامه روی گوشی مورد نظر را انجام دهید.

کنترل و مشاهده پیام های شبکه های اجتماعی

علاوه بر مواردی که ذکر شد، مشکل و مساله جدی دیگری که مدیران در محل کار خود با آن مواجه هستند این است که کارمندانشان مدت زمان زیادی از تایم کاری خود را صرف کار کردن و فعالیت در شبکه های اجتماعی می کنند. با قابلیت کنترل پیام های شبکه های اجتماعی این برنامه شما قادر خواهید بود تا مدیریت بهتری روی اعمال کارمندان خود داشته باشید و شبکه های اجتماعی و مسنجر های پیام رسان مانند واتس اپ، تلگرام، لاین، وایبر و… را مانیتور و کنترل کنید. این ویژگی به مدیران کمک می کند تا کارمندان خود را از شبکه های اجتماعی دور نگه دارند و با اعمال محدودیت روی وب سایت ها و برنامه هایی که از نظرشان نامناسب هستند، بازدهی بهتر و بیشتری از کارمندان خود بگیرند.

ثبت دیدگاه