ردیابی گوشی اندرویدی فرزندان و کارمندان

[تعداد: 17    میانگین: 2.2/5] امنیت و قابلیت اطمینان از موارد فوق العاده ضروری در دنیای امروزی که

[تعداد: 17    میانگین: 2.2/5]

امنیت و قابلیت اطمینان از موارد فوق العاده ضروری در دنیای امروزی که به سرعت در جهت تکنولوژی در حال پیشرفت هست می باشند. این مهم نیست که شما به چه نوعی از مانیتورینگ کنترل نیاز دارید، نکته حائز اهمیت این هست که شما فرزندان خود را در مقابل تهدیدات آنلاین محافظت کنید. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار استفاده از یک برنامه ردیابی گوشی اندرویدی قابل اطمینان و امن و نصب و راه اندازی آن بر روی گوشی مورد نظر شماست.

از طریق چنین برنامه ای شما قادر خواهید بود تا تمامی فعالیت های گوشی مورد نظر را ردیابی و مشاهده کنید، ویژگی های بسیار زیادی که به شما کمک میکنند تا همواره مدیریت و نظارت کاملی بر فعالیت فرزندان و یا کارمندان و… خود داشته باشید. یکی از این برنامه ها سامانه نظارتی والدین هست که به سادگی نصب و راه اندازی می شود و امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. این اپلیکیشن در دو جهت عمل می کند، وجه اول آن مراقبت از فرزندان و عزیزان شما در مقابل خطرات و تهدیدهای آنلاین و وچه دیگر آن کنترل و مدیریت کارمندان و گوشی کاری آنها هست.

چرا والدین برنامه ردیابی گوشی اندرویدی را دوست دارند ؟

تعداد زیادی از نظرات کاربران این برنامه، نظرات والدین خوشحالی هست که این برنامه برای آنها مفید بوده است، بسیاری معتقدند که تربیت فرزندان و نقش والدین یکی از دشوارترین مسئولیت هاست محصوصا زمانی که فرزندان به سنین نوجوانی می رسند و رشد میکنند. یکی از مواردی که در سال های اخیر این مسئولیت را پیچیده تر و سخت تر کرده تلفن های همراه هوشمندی هستند که این روزها همه فرزندان ما از آن استفاده می کنند. مطمئنا این ابزار هوشمند و شبکه های اجتماعی زندگی را راحت تر می کنند اما در مواقعی نیاز هست تا والدین مدیریت بیشتری روی زندگی مجازی فرزندان خود داشته باشند. در اینجاست که ابزاری مانند سامانه ردیابی گوشی اندرویدی نظارتی والدین می تواند به عنوان نرم افزار کنترل فرزندان کاربردی باشد.

سامانه نظارتی والدین به والدین این امکان را می دهد تا در مواقع لزوم موقعیت مکانی فرزندان خود را روی نقشه دنبال کنند. مسلما اینکه فرزندان در مورد مکانی که هستند به شما حقیفت را نگویند موضوعی هست که بیش از یک بار برای والدین اتفاق افتاده و می افتد، نرم افزار ردیابی گوشی اندرویدی نظارت والدین از سرویس مکان یاب گوشی هوشمند فرزند شما استفاده کرده و موقعیت مکانی فرزند شما را لحظه به لحظه نشان می دهد. والدین قادر خواهند بود تا با نصب نرم افزار ردیابی گوشی اندرویدی نظارت والدین روی تلفن همراه فرزند خود، فعالیت های آنها در شبکه های اجتماعی و یا سایر اطلاعات را ردیابی و مانیتور کنند.

برنامه ردیابی گوشی اندرویدی دیگر چه کارهایی را می تواند انجام دهد ؟

اینکه کارمندان یک شرکت کارمندان صادق و متعهدی باشند خیلی ایده آل هست، اما این مورد همیشه صادق نیست. یک کارمند نباید زمان کاری خود را که بابت آن کارمزد دریافت میکند به بطالت بگذراند و هدر دهد. کارمندان شما بایستی وظایفی که به آنها متحول شده است را به خوبی و با کیفیت بالا انجام دهند. به نظر دشوار هست که کارمندان از سرگرمی های متعددی که روی تلفن همراه کاری خود دست بکشید و نادیده بگیرند. در نظر داشته باشید که شما می توانید به طور کاملا قانونی از اپلیکیشن ردیابی موبایل روی تلفن همراه کاری آنها استفاده کنید.

کارمند شما ممکن است بخواهد با اپلیکیشن هایی نظیر واتس اپ و سایر شبکه های اجتماعی کار کند، اگر مدیر شرکت از برنامه ردیابی موبایل کارمندان استفاده کند و این برنامه را روی موبایل نصب کند دیگر این مورد دیگر برای او نگرانی محسوب نخواهد شد چراکه فعالیت های این اپلیکیشن ها کاملا مانیتور و ردیابی می شوند.

ردیابی موقعیت مکانی

یکی دیگر از قابلیت های کاربردی این برنامه دسترسی شما به موقعیت مکانی گوشی به صورت لحظه ای و دقیق است. با این قابلیت شما قادر خواهید بود تا صحت مکانی که کارمند یا فرزند شما انتظار می رود در آن مکان حضور داشته باشد را متوجه بشوید. به طور مثال کارمند شما ادعا میکند که در ترافیک گرفتار شده و نمی تواند به موقع در محل کار خود حاضر شود، در اینجا شما به سادگی می توانید موقعیت مکانی او روی نقشه را دنبال کنید و متوجه صحت ادعای او شوید.

ردیابی تماس های دریافتی و ارسالی

با ویژگی ردیابی مکالمات برنامه ردیابی گوشی اندرویدی نظارت والدین شما میتوانید تاریخچه کلیه تماس های دریافتی و ارسالی گوشی مورد نظر را داخل پنل کاربری برنامه مشاهده کنید و گزارش کامل تماس ها با جزئیات آن را داخل پنل ببینید، تاریخچه این مکالمات روی پنل اختصاصی و امن مختص شما ذخیره شده تا به سرعت بتوانید اطلاعات ردیابی و گزارش مکالمات ارسال شده از گوشی را ببینید، حتی درصورتی که لاگ مکالمات موبایل پاک بشود باز هم در پنل کاربری برنامه ردیابی گوشی اندرویدی نظارت والدین قابل مشاهده خواهند بود.

دانلود و نصب ردیاب گوشی از طریق اینترنت

والدین و کارمندان به سادگی می توانند این برنامه را دانلود و طبق راهنمای نصب روی گوشی مورد نظر خود نصب کنند، برنامه ردیابی موبایل و ردیابی تبلبت اندرویدی نظارت والدین به راحتی قابل استفاده است و و نیز به سادگی نصب و فعال می شود. شما به سادگی می توانید طی سه مرحله ساده برنامه ردیابی گوشی اندرویدی  نظارتی والدین را نصب و از آن استفاده کنید، در مرحله اول برنامه را دانلود کنید سپس بایستی برنامه را روی گوشی مورد نظر خود نصب و با ایمیل و پسوورد دلخواه آن را فعال کنید، در گام آخر کافیست تا به آدرس پنل کاربری برنامه رفته و با ایمیل و پسوورد خود وارد پنل کاربری شوید و اطلاعات ردیابی را مشاهده کنید.

 مرحله اول : دانلود ردیاب موبایل نظارت والدین

نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دانلود کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید.

 مرحله دوم : ثبت نام و فعال سازی اکانت

نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبت نام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

 مرحله سوم : ورود به پنل کاربری برنامه

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی موبایل را داخل پنل کاربری مشاهده کنید.

ثبت دیدگاه