موقعیت مکانی گوشی

ردیابی موقعیت مکانی گوشی روی نقشه

[تعداد: 9    میانگین: 3.9/5] این روزها نوجوانان و کودکان به نوعی مستقل بودن و عدم وابستگی به

[تعداد: 9    میانگین: 3.9/5]

این روزها نوجوانان و کودکان به نوعی مستقل بودن و عدم وابستگی به والدین را در خود حس میکنند، آنها تمایلی ندارند که شخص دیگری، در اینجا والدینشان، مراقب و نگران اعمال آنها باشند. کودکان و نوجوانان دوست ندارند تا والدین خود را از محلی که با دوستان خود هستند مطلع کنند، آنها احساس میکنند که به اندازه کافی بزرگ شده اند که بتوانند از خودشان مراقبت کنند اما آنچه که آنها نمی دانند و قادر به تشخیص آن نیستند این هست که که خطرات پرشماری در جهان و دنیای مجازی آنها را تهدید میکند که همین امر پاسخ به این سوال هست که چرا والدین همواره می خواهند که فرزندان خود را امن نگه دارند و نگران آنها هستند.

از طرفی دیگر کارفرمایان و مدیران کسب و کارها که شرکتی بزرگ با تعداد زیادی کارمند دارند، همواره تمایل دارند بدانند که کارمندان آنها در خارج از شرکت و در طی ساعات اداری دقیقا همان وظیفه ای که به آنها محول شده را انجام می دهند و به همانجایی که مقرر شده می روند یا خیر. یک مدیر می تواند به کارمند خود اطمینان کند اما در پابان روز کاری از کجا می تواند مطمئن شود که کارمند خود در طی زمان کاری خود درگیر مسائل روزمره و کارهای شخصی خود نشده است و کار محول شده به خود را درست انجام داده است؟

برا یافتن پاسخ سوالاتی از این قبیل، یک برنامه ردیابی و مانیتورینگ موبایل مانند اسپای هاید می تواند کارگشا باشد. برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید ویژگی های زیادی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید موبایل هدف را که برنامه ردیابی روی آن نصب شده کنترل و مانیتور کنید.

برنامه ردیابی گوشی اسپای هاید به شما این امکان را می دهد که تاریخچه کاملی از موقعیت مکانی گوشی فرد مورد نظر را داشته باشید و موقعیت مکان هایی که او به آن نقاط سفر کرده است را روی نقشه مشاهده و ردیابی کنید. با ویژگی ردیاب مکان برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید شما می توانید :

لیست کامل مکان هایی که گوشی هدف به آن مکان رفته را مشاهده کنید با حزئیاتی نظیر موقعیت و مختصات دقیق مکان روی نقشه، زمان و تاریخی که گوشی در آن مکان بوده است. تمام این جزئیات و تاریخچه موقعیت مکانی گوشی روی پنل کاربری تحت وب مربوط به کاربر آپلود شده و اون قادر خواهد بود تا با اکانت مختص خود از هر کجای جهان که به اینترنت متصل باشد اطلاعات آپلود شده را مشاهده کند.

با وحود این جنبه های مثبتی که ذکر شد باز هم عده ای برایشان این سوال بدون جواب باقی مانده، اینکه آنها چرا به این برنامه نیاز دارند و برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید چه کاربردی برای آنها دارد؟

کافی است تا کمی به این موارد فکر کنید، آیا شما دائما نگران هستید که مبادا فرزند شما در مورد جایی که بوده و یا دوستانی که با آنها بوده به شما دروغ بگوید ؟ آیا شما نگرانید که مبادا کارمند شما از خودروی اداری شرکت شما استفاده غیر مجاز کند و با آن خودرو به جایی برود که ارتباطی با وظایف کاری او ندارد ؟ آیا شما آرزو می کنید که کنترل تمامی این امور و مسائل را در دستان خود داشته باشید و هیچگاه از آن غافل نشوید ؟ اینجاست که نرم افزار ردیابی موبایل اسپای هاید به کمک شما می آید و مورد استفاده قرار می گیرد. اسپای هاید به شما تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید می دهد تا به راحتی بتوانید متوجه دروغ هایی که به شما می گویند شوید. تمام این مواردی تنها مربوط به ویژگی ردیابی مکان موبایل برنامه اسپای هاید بود، ویژگی های بسیار بیشتری در برنامه گنجانده شده که شما میتوانید در صفحه مربوط به آن مشاهده کنید : ویژگی های برنامه ردیابی موبایل

مرحله اول : دانلود برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید

برنامه ردیابی موقعیت مکانی اسپای هاید را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

 مرحله دوم : ثبت نام

برنامه ردیاب گوشی اسپای هاید را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبتنام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

 • ۱۲

  مراقبت از فرزندان

  کاربرد های برنامهبرنامه ردیابی گوشی نظارت والدین برای والدینی که قصد دارند فرزند خود را کنترل کنند و نگران...
 • ۱۳

  حضور در کنار سالمندان

  کاربرد های برنامهیکی از دغدغه های همیشگی فرزندان نسبت به والدین سالمند خود، حضور همیشگی در کنار آنهاست...
 • employee-mobile-monitoring

  کنترل کارمندان

  کاربرد های برنامهتنها راه برای ارزیابی وفاداری کارکنان شرکت خود، نظارت بر تلفن های همراه کاری آنهاست. کارکنان...

6 نظر برای “ردیابی موقعیت مکانی گوشی روی نقشه

  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه