خطرات مجازی و آنلاین در کمین نوجوانان هستند

[تعداد: 3    میانگین: 5/5] صندوق کودکان ملل متحد اعلام کرد: از هر ۱۰ جوان ۱۸ ساله هشت

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

صندوق کودکان ملل متحد اعلام کرد: از هر ۱۰ جوان ۱۸ ساله هشت نفر با خطر سوء‌استفاده‌های آنلاین روبرو هستند.

صندوق کودکان ملل متحد در بررسی انجام شده که بیش از ۱۰ هزار جوان ۱۸ ساله از ۲۵ کشور جهان در آن شرکت داشتند، دیدگاه نوجوانان را در مورد خطرات مجازی و آنلاین که آنان در جهان مرتبط با آن روبرو هستند، نشان داده است. “کورنلیوس ویلیامز” مشاور مدیر حفاظت کودکان یونیسف گفت: اینترنت و تلفن همراه در دسترسی افراد جوان به اطلاعات، تحول چشمگیری ایجاد کرده اما یافته‌های بدست آمده در این نظرسنجی مشخص شده که خطر سوء‌استفاده آنلاین برای دختران و پسران تا چه اندازه واقعی است.

در سطح جهان از هر سه کاربر اینترنتی یک نفر کودک است. یافته‌های به دست آمده در این نظرسنجی نگرش مهمی از افراد جوان و نوجوان ارائه می‌دهد. یونیسف قصد دارد صدای نوجوانان را در حالی که برای مقابله با خشونت‌های آنلاین، سوء استفاده و بهره‌کشی جنسی کمک می‌خواهند به گوش همگان برسانند و به این اطمینان برسد که کودکان بتوانند از فوائد اینترنت و تلفن همراه به طور کامل بهره‌مند شوند.

این در حالی است که بنابر گزارش فوق، نوجوانان ظاهرا نسبت به توانایی‌شان برای حفاظت از خود در فضای آنلاین اعتماد به نفس کافی دارند و تقریبا ۹۰ درصد مصاحبه شوندگان معتقدند که می‌توانند از خطرات آنلاین خود را حفظ کنند. به گزارش خبرگزاری شیهوا: همچنین تقریبا از هر ۱۰ مصاحبه شونده شش نفر اظهار داشتند که ملاقات با افراد جدید به صورت آنلاین تا حدودی یا کاملا برای آنان حائز اهمیت است اما تنها ۳۶ درصد کاملا معتقدند می‌توانند در مورد صحت داشتن یا نداشتن گفته‌های مخاطب آنلاینِ خود نظر بدهند.

با توجه به آمار رسمی که ارائه شده مانیتورینگ و حفظ امنیت فرزندان در فضای مجازی برای والدین امری ضروری است. امروزه فرزندان ما در هر سنی، حتی سنین بسیار کم و در دوران کودکی با اینترنت و شبکه های اجتماعی مواجه و آشنا می شوند درحالی که حتی نمی توانند به درستی افراد خوب را از افراد خطرناک و مضر تشخیص بدهند. سوالی که اینجا مطرح می شود این است که چگونه امنیت فرزندان در اینترنت را تامین کنیم؟

با برنامه ردیابی و کنترل گوشی فرزندان، اکنون شما قادر خواهید بود تا امنیت فرزندان خود در اینترنت را تامین کنید و محیط پرمخاطره اینترنت برای آنها را تبدیل به محیطی امن و ایمن کنید. این کار شدنی است، تنها کافی است تا برنامه ردیابی موبایل نطارت والدین را نصب کنید، سپس شما قادرید تا موقعیت مکانی لحظه ای کودکان خود را روی نقشه ببینید، پیامک های رد و بدل شده آنها را ردیابی کنید، روی برنامه های نصب شده روی گوشی فرزند خود کنترل داشته باشید، پیام های رد و بدل شده روی شبکه های اجتماعی آنها را کنترل کنید، مکالمات تلفنی آنها را کنترل و ردیابی کنید و…. تمامی این اطلاعات روی پنل کاربری نطارت والدین و داشبورد آن قابل مشاهده هست که شما می توانید با اکانت اختصاصی خودتان وارد پنل خود شده و آنجا کلیه اطلاعات ارسال شده از گوشی فرزند خود را مشاهده کنید. اکنون شما متوجه خواهید شد که فرزند شما چه اعمالی را در اینترنت انچام داده یا چه فعالیت هایی روی شبکه های اجتماعی داشته و… . برای دریافت برنامه مراحل سه گانه زیر را انجام دهید.

مرحله اول : دریافت برنامه

برنامه اندرویدی ردیابی موبایل نطارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

مرحله دوم : ثبت نام

برنامه ردیاب گوشی نطارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبتنام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

ثبت دیدگاه