نرم افزار ردیابی

بهترین نرم افزار ردیابی موبایل چیست ؟

[تعداد: 4    میانگین: 4/5] مشخصات بهترین نرم افزار ردیابی موبایل اندرویدی میلیون ها دلیل مختلف وجود دارد

[تعداد: 4    میانگین: 4/5]

مشخصات بهترین نرم افزار ردیابی موبایل اندرویدی

میلیون ها دلیل مختلف وجود دارد که چرا شما ممکن است بخواهید تا گوشی اندرویدی فرزند خود و یا کارمندان شرکت خود و یا عزیزان خود را ردیابی و مانیتور کنید که برای تمامی این موارد، نرم افزار ردیابی گوشی نظارت والدین بهترین و جامع ترین راه حل است. سامانه ای قدرتمند که نه تنها به شما امکان مدیریت تماس ها را داده بلکه اپلیکیشنی بسیار دقیق برای کنترل مکان دقیق موبایل و همچنین وب سایت های باز شده با مرورگر گوشی و کنترل برنامه های نصب شده روی گوشی و … نیز هست. به محض نصب و فعال سازی برنامه ردیابی نظارت والدین این برنامه به طور خودکار مخفی شده و شروع به ارسال اطلاعات به پنل کاربری شما می کند. اطلاعاتی از قبیل :

چگونه از نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین استفاده کنیم ؟

نرم افزار ردیابی گوشی نظارت والدین بعد از نصب به کلی مخفی شده و فرزند شما قادر به پیدا کردن برنامه و حذف آن نیست. آیا شما دائما نگران هستید که مبادا فرزند شما در مورد جایی که بوده و یا دوستانی که با آنها بوده به شما دروغ بگوید ؟ آیا شما نگرانید که مبادا کارمند شما از خودروی اداری شرکت شما استفاده غیر مجاز کند و با آن خودرو به جایی برود که ارتباطی با وظایف کاری او ندارد ؟ آیا شما آرزو می کنید که کنترل تمامی این امور و مسائل را در دستان خود داشته باشید و هیچگاه از آن غافل نشوید ؟ اینجاست که برنامه ردیابی موبایل نظارت والدین به کمک شما می آید و مورد استفاده قرار می گیرد. به محض نصب برنامه شما می توانید در هر کجای جهان که هستید به تمامی اطلاعات گوشی اندرویدی از طریق اکانت کاربری خود دسترسی پیدا کنید. نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین تمامی گوشی های اندرویدی از قبیل ال حی، سامسونگ، اچ تی سی، موتورولا،هواوی، گوگل و… را پشتیبانی میکند. برای شروع شما نیاز دارید تا مراحل نصب و فعال سازی برنامه ردیابی را انجام بدهید و برنامه را روی گوشی فرزند خود و یا کارمند شرکت خود و یا سالمند خانواده خود نصب و فعال کنید:

مرحله اول : دانلود نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین

برنامه اندرویدی مکان یابی نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

مرحله دوم : ثبت نام

نرم افزار ردیاب گوشی نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبتنام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

 • ۱۲

  مراقبت از فرزندان

  کاربرد های برنامهبرنامه ردیابی گوشی نظارت والدین برای والدینی که قصد دارند فرزند خود را کنترل کنند و نگران...
 • ۱۳

  حضور در کنار سالمندان

  کاربرد های برنامهیکی از دغدغه های همیشگی فرزندان نسبت به والدین سالمند خود، حضور همیشگی در کنار آنهاست...
 • employee-mobile-monitoring

  کنترل کارمندان

  کاربرد های برنامهتنها راه برای ارزیابی وفاداری کارکنان شرکت خود، نظارت بر تلفن های همراه کاری آنهاست. کارکنان...

12 نظر برای “بهترین نرم افزار ردیابی موبایل چیست ؟

  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:
  1. نویسنده:

ثبت دیدگاه