ردیابی موبایل

برنامه ردیابی موبایل ابزاری کاملا ضروری برای والدین

[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5] گاها پیش می آید که فرزندان از مدرسه فراری می شوند و به

[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

گاها پیش می آید که فرزندان از مدرسه فراری می شوند و به جای حضور در مدرسه به مکان هایی دیگر می روند که ممکن است برای آنها خطر آفرین شود. در ادامه مطلبی را از زیان یک مادر می خوانید که تجربه این موضوع را داشته و توانسته با استفاده از نرم افزار کنترل والدین (Parental Control Software) یا همان برنامه ردیابی موبایل از بروز خطرات محتمل برای فرزند خود جلوگیری کند.

به کارگیری ابزار مدرن جهت کنترل فرزندان

مراقبت و کنترل کودکان واقعا کاری دشوار و حساس هست مخصوصا وقتی کودک در سنی باشد که تصور کند همه چیز را می داند و نیاز به هیچ مراقبت یا کمکی ندارد. این صحبت من است که مادر یک دختر بچه ۱۴ ساله هستم چرا که این موارد را در خصوصیات اخلاقی دختر خودم به وفور دیده ام، از جمله اینکه او فکر میکند که به اندازه کافی بزرگ شده که تا دیروقت بیرون از خانه باشد و یا در اتاق خود را قفل کند و تا دیروقت در اتاق خود مشغول کار با گوشی هوشمند خود و گشت و گذار در شبکه های اجتماعی باشد. من هیچگاه در مقابل تکنولوژی ها نبودم مانند برخی افراد که اینترنت و فضای مجازی را ریشه بسیاری از دردسرها و شر می دانند، فکر نمیکنم و به نظر من این ابزار مطمئنا در آینده بسیار پر رنگ تر به کار گرفته خواهد شد و نباید در مقابل آن جبهه گرفت. اما در عین حال من فکر میکنم که افرادی فرصت طلب میتوانند از تکنولوژی و فضای مجازی در جهت سو استفاده از فرزندان و نوجوانان ما استفاده کنند و خطرات مجازی در کمین آنها باشند.

من میخواهم که دخترم پیشرفت های جدید در دنیای تکنولوژی و اینترنت را تجربه کند ولی از طرفی هم نمیخواهم او از این محیط آسیب ببینید. من نمیتوانم او را از داشتن گوشی منع کنم چرا که این زمینه ساز لجبازی ها و بدتر شدن اوضاع می شود. بنابراین من به دنبال راه حلی گشتم که هم با زندگی مدرن همخوانی داشته باشد و هم به من کمک کند تا نظارت و کنترل فرزند خود را در دست داشته باشم و همواره مراقب او باشم. راه حل مدرن و پیشرفته ای که به من کمک بسیاری کرد، برنامه ردیابی موبایل بود، به سادگی با نصب برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید روی گوشی دخترم توانستم به هدف خود برسم و نظارت کاملی روی گوشی دخترم داشته باشم، حتما می پرسید چگونه ؟

کنترل گوشی و ردیابی زندگی مجازی فرزندان در فضای آنلاین

دختر من همواره می خواهد که دوستان زیادی داشته باشد و مدت زمان زیادی را با دوستان خود صرف کند که واقعا مشخص نیست تو این اوقات طولانی مدت چه کارهایی انجام می دهند و چه رفتارهای مخاطره آمیزی از آنها سر می زند. اما با نصب برنامه ردیابی موبایل روی گوشی دخترم توانستم تا کنترل کاملی روی مسیر حرکت او داشته باشم، اسپای هاید به من اجازه داد تا :

  • همیشه از موقعیت مکانی او آگاه باشم و با ردیابی گوشی رو نفشه مکان او را دنبال کنم.
  • لیست مخاطبین گوشی او را مشاهده کنم تا متوجه بشم او با چه کسانی در ارتباط هست.
  • تماس های صوتی گوشی او را بشنوم و متوجه بشوم که او با دوستان خود چه صحبتی میکند و آیا خطری ممکن است او را تهدید کند
  • پیام های او به صورت پیامک و یا چت های او در شبکه های اجتماعی را ردیابی کنم و بخونم تا متوجه بشم در زندگی مجازی او چه میگذرد.

پیش از این هرگاه من درباره این موارد از او سوال میپرسیدم او به شدت عصبانی می شد و داد و بیداد میکرد. نصب برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید به من کمک کرد تا به صورت مخفیانه پاسخ سوالات مهم خودم را بگیرم و زندگی مجازی دخترم را تحت کنترل و نظارت داشته باشم.

برنامه ردیابی موبایل حقایق را میگوید

برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید به من چیزهایی را گفت که دختر من هرگز به من نگفت. من متوجه شدم که دخترم قصد دارد تا برخی روزها به جای حضور در مدرسه و کلاس درس با دوستان خود به جایی دیگر بروند و از مدرسه فرار کند. اگر من پیام های بین فرزند خود و دوستانش را چک نمیکردم هرگز متوجه نمیشدم که آنها برای فرار از مدرسه برنامه ریزی کرده اند، نگرانی و شک من وقتی تبدیل به یقین شد که فردای آن روز با ردیابی مکان گوشی او متوجه شدم که او و دوستانش ساعاتی بعد از ورود به مدرسه از مدرسه فرار کردند به مکانی دیگر رفتند، اگر برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید نبود من نمی توانستم قبل از اینکه اوضاع از دست خارج شود و اتفاقات بدی بیفتد او را پیدا کنم.

هیچ شکی در استفاده از برنامه ردیابی موبایل نداشته باشید

صادقانه باید گفت که با توجه به شرایط فرزندان امروزی هر پدر و مادری نیاز دارند تا برنامه ردیابی گوشی را روی موبایل فرزند خود نصب داشته باشند. شما واقعا نمی توانید مطمئن باشید که آنها همواره کار درست و صحیح را انجام میدهند حتی اگر آنها فرزندان بسیار خوب و شایسته ای باشند. خود من از فرزند خودم بسیار راضی هستم و او دختر خوبی هست اما اقتضای سن او این را ایجاب میکند که به دنبال هیجان باشد و کارهایی را انجام دهد که ممکن است به صلاح او نباشد. من برنامه ردیاب موبایل اسپای هاید را روی گوشی او نصب کردم و گمان نمیکنم به این زودی ها استفاده از آن را متوقف کنم.

آیا شما نیز خاطره ای از استفاده برنامه ردیابی موبایل اسپای هاید دارید که بخواهید آن را با ما به اشتراک بگذارید؟ داستان خود را برای ما ارسال کنید تا در مقالات وب سایت درج شود و تجربه شما به سایرین کمک کند.

 مرحله اول : دانلود ردیاب موبایل نظارت والدین

برنامه اندرویدی ردیابی گوشی نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دانلود کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید.

 مرحله دوم : ثبت نام و فعال سازی اکانت

نرم افزار ردیابی موبایل نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبت نام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

 مرحله سوم : ورود به پنل کاربری برنامه

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی موبایل را داخل پنل کاربری مشاهده کنید.

ثبت دیدگاه