اپلیکیشن ردیابی

اپلیکیشن ردیابی پیامک ها، مکالمات تلفنی، مکان و…

[تعداد: 12    میانگین: 3.2/5] اندروید پرکاربردترین و رایج ترین سیستم عامل در بین گوشی های هوشمند در دنیاست. این

[تعداد: 12    میانگین: 3.2/5]

اندروید پرکاربردترین و رایج ترین سیستم عامل در بین گوشی های هوشمند در دنیاست. این روزها اپلیکیشن هایی مثل واتس اپ و تلگرام، هزینه پرداختی به اپراتورهای تلفن همراه را به شدت تقلیل داده اند. با این وجود استفاده از قابلیت های تلفنی اسمارت فون ها هنوز کاملا منسوخ نشده و همگی در هفته حداقل چند ساعت مکالمه تلفنی و چندین پیامک رد و بدل شده داریم.

اپلیکیشن ردیابی موبایل نظارت والدین، همه امکانات در یک برنامه

برای ردیابی پیامک ها و ردیابی مکالمات تلفنی می توان به سراغ اپلیکیشنی ردیابی موبایل نظارت والدین رفت؛ سامانه ای قدرتمند که نه تنها به شما امکان مدیریت تماس ها را داده بلکه نرم افزاری بسیار دقیق برای کنترل مکان دقیق موبایل و همچنین وب سایت های باز شده با مرورگر گوشی و کنترل برنامه های نصب شده روی گوشی و … نیز هست.

بزرگترین مزیت اپلیکیشن ردیابی نظارت والدین این است که با نصبش دقیقا می فهمید که باید مکالمات خود را برای کاهش هزینه ها با چه کسانی کمتر کنید. این ابزار قدرتمند دقیق ترین آمار مربوط به پیامک های ارسالی و دریافتی و میزان مکالمات با هر یک از مخاطبین تلفن همراه و همچنین لینک دانلود تماس ضبط شده را به صورت یک فایل صوتی برای شما نشان می دهد.

ویژگی های اپلیکیشن ردیاب نظارت والدین

اگر از دو سیم کارت روی موبایلتان استفاده می کنید، خوشحال باشید چرا که برنامه ردیابی موبایل نظارت والدین می تواند داده های مربوط به هر کدام را به طور  همزمان به پنل کاربری مختص شما منتقل کند، ضمن اینکه اگر شما برنامه را روی چندین دستگاه نصب کنید آن گاه اپلیکیشن ردیابی گوشی نظارت والدین به صورت جداگانه آنها را تفکیک کرده و به نمایش درمی آورد. این قابلیت در پنل کاربری تحت وب نظارت والدین به طور کامل گنجانده شده و شما میتوانید به سادگی و به واسطه منوی انتخاب دستگاه دستگاه مد نظر خود را انتخاب کنید تا اطلاعات مربوط به همان دستگاه را مشاهده کنید، همچنین می توانید از طریق منوی دستگاه های من بر دستگاه های داخل پنل کاربری خود مدیریت کامل داشته باشید. از اپلیکیشن ردیاب موبایل نظارت والدین می توان به عنوان یک Call Log ثانویه هم استفاده کرد و تاریخچه مکالمات را (حتی در صورت پاک کردن Call Log اندروید) در آن دید.

از دیگر امکانات پنل کاربری برنامه ردیابی نظارت والدین می توان به منوی بالای پنل اشاره کرد که اطلاعاتی دقیق نظیر وضعیت فعال بودن یا نبودن وای فای گوشی، فعال بودن اینترنت موبایل، وضعیت فعال بودن یا عدم فعال بودن GPS یا همان سرویس مکان یاب دستگاه اندرویدی، وضعیت میزان شارژ باتری موبایل، نام دستگاه اندرویدی، کد IMEI‌ گوشی اندرویدی، آخرین زمان ارسال اطلاعات و همسان سازی با پنل کاربری و….

این برنامه کاربردی را می توانید طی مراحل زیر نصب و فعال کنید :

مرحله اول : دانلود اپلیکیشن ردیابی موبایل نظارت والدین

برنامه اندرویدی ردیابی موبایل نظارت والدین را به صورت مستقیم از لینک زیر دانلود کرده و سپس بر روی گوشی اندرویدی مورد نظر خود نصب کنید :

 مرحله دوم : ثبت نام و فعال سازی اکانت

نرم افزار موبایل یاب نظارت والدین را باز کرده و به سادگی با ایمیل و پسوورد دلخواه ثبت نام کنید تا اکانت مخصوص شما ساخته شود و به کمک آن بتوانید به پنل کاربری وارد شوید.

مرحله سوم : ورود به پنل کاربری

با اکانتی که در مرحله قبلی ساخته اید می‌توانید وارد پنل کاربری خود شده و تمامی اطلاعات ردیابی گوشی را داخل پنل کاربری مشاهده کنید :

ثبت دیدگاه